זהו סיפור על סופרסטאר ממורמר

הרבה זמן לא היה לנו סיפור גדול של פרי אייג'נט. בשנתיים האחרונות כולנו עקבנו בייסורים רבים אחרי השיגועים של דווייט האוורד, אבל הסאגה הזו כבר מזמן מאחורינו. לפני סופרמן, היה את פיאסקו המעבר של כרמלו אנתוני לניו יורק בטרייד בו דנבר שדדה מהניקס חצי רוסטר תמורת הסופרסטאר, וכמובן שלפני זה היה את לברון וההחלטה שלו, אולי הסיפור הכי גדול של פרי אייג'נט במילניום הנוכחי, אבל שלושת הסיפורים הללו הם אירועים של אתמול, אין מה לדבר עליהם, זה כמו לדבר על פרקים של "Breaking Bad". זה כיף להיזכר בזה, זה אדיר להעלות באוב הזכרונות את וולטר ווייט דופק לטוקו את המשרד עם השטויות הכימיות שלו, אבל זה נגמר, הגיע הזמן להמשיך לסדרה הבאה.

והסדרה הבאה, סיפור הפרי אייג'נט הגדול הבא נמצא כבר ממש מעבר לפינה, והגיע הזמן לשים עליו את הזרקור, כי הוא הולך להיות אחד מסיפורי הרקע של השנתיים הקרובות ב-NBA. הסיפור הזה הוא על קווין לאב ומה יקרה איתו בסוף החוזה שלו שנגמר בתום עונת 2015 (טכנית, החוזה נגמר ב-2016, אך ללאב יש אופציית יציאה בתום העונה הבאה)? ולא רק זה, מה יקרה עם מינסוטה אם (או יותר נכון, כאשר) הוא יעזוב?

תמונה

כוכב גדול או רק שם גדול? קווין לאב

נתחיל מהמספרים, שזו המומחיות של לאב. 25.9 נק' (רביעי בליגה) ב-46.4% מהשדה ו-38.6% מהשלוש, 13.3 ריב' (שני בליגה), 4.1 אס' וכמעט חטיפה במשחק. בנוסף, יש לו מדד-/+ של 7.8+ (מקום 6 בליגה), שזה לכשעצמו מרשים בקבוצה שהמדד שלה כקבוצה הוא 5.2+. כלומר, ב-12 הדקות שלאב בממוצע לא על המגרש במשחקים של מינסוטה, הזאבים הופכים להיות אחת הקבוצות החלשות בליגה.

אז הראנו פה שלאב הוא חלומו הרטוב של כל שחקן פנטזי, ויש שיגידו שהוא אפילו מועמד ראוי ל-MVP, והוא אפילו דפק כמה הופעות אורח מבדרות ב"הפמליה" לפני כמה שנים, כך שהוא הרוויח את הזכות להיות השם הגדול של קיץ 2015, או במילים אחרות, הסופרסטאר הבא שהניקס יפספסו בפרי אייג'נסי, אבל אחרי שניפחנו את הבלון הזה שנקרא קווין לאב עם מספרים, בואו נפוצץ אותו עם קצת מציאות. הביקורת הגדולה ביותר כלפי לאב היא כמובן שהוא מעולם לא הוביל את הקבוצה שלו לפלייאוף, אבל לרדת עליו על כך שכל עונה הוא בבית באפריל זה ה-Obvious, בואו נמצא קצת מקומות אחרים.

המקום הזה הוא בעיקר רגעי הקלאץ'. אותם רגעים מונומנטאליים בהם הכוכבים זוהרים יותר חזק מהרול-פליירס אלו הרגעים בהם לאב מראה לנו שאולי הוא לא באמת סופרסטאר אלא פשוט מכונת מספרים. לאב שיחק העונה 20 משחקים עם רגעי קלאץ' (5 דקות אחרונות עם 5 נק' הפרש) והמאזן שלו ושל הוולבס במשחקים הללו עומד 13-7, אבל זה לא כל הסיפור. לא פחות מ-7 פעמים הפורוורד מ-UCLA ומינסוטה ניסו לחזור העונה למאזן חצוי ובכל פעם הם כשלו, כאשר השיא מגיע לפני שבוע בהפסד לת'אנדר בבית כאשר לאב החטיא 4 זריקות עונשין בחצי הדקה האחרונה, מתוכן 3 רצופות שיכלו להעניק לוולבס יתרון 2 שניות לסיום.

תמונה

לאב ומינסוטה מפשלים פעם אחר פעם ברגעי ההכרעה

מעבר לרגע המביך הזה, לאב מתקשה להביא את היכולות שלו לידי ביטוי ברגעים המכריעים. הוא הרבה פחות דומיננטי מתחת לסלים ברגעים האלו (מדורג בעשירייה השלישית בין הריבאונדרים ברגעי קלאץ') והאחוזים שלו נמוכים יותר, גם מהשדה וגם מהשלוש, ובאופן כללי, כל הקבוצה מביכה בקלאץ' כאשר ההגנה שלהם ברגעי ההכרעה מאפשרת 120 נק' פר 100 פוזשנים (שווה ערך לההגנה הכי גרועה בליגה). גם אם נותנים איזשהו פס ללאב על כך שלא נשרקה עליו עבירה במשחק הצמוד מול דאלאס בשניות הסיום, שכשמחברים את הכל ביחד, יוצא שלאב הוא בעיקר שם גדול, אבל לא כוכב גדול.

אבל השם הגדול הזה אמור עדיין לעשות מספיק באזז ולצבור מספיק הייפ בשנה וחצי הקרובות מכמה סיבות מרכזיות. האחת, בריכת השחקנים החופשיים די דלה בתקופה הזו. כן, בקיץ הקרוב יכול להיות שלברון ג'יימס ודוויין ווייד וכרמלו אנתוני ודירק נוביצקי יהיו שחקנים חופשיים, אבל חוץ ממלו, אף אחד מהם לא באמת הולך לשום מקום, וגם מלו הוא כרגע שם פחות חם מלאב ולא יהיה לו שוק גדול מדי מחוץ לניו יורק (בנוסף, קבוצות יתקשו להציע לו חוזה מקסימום מכיוון שהוא מרוויח למעלה מ-20 מיליון לעונה). בעונה הבאה יכול להיות שנראה את למרקוס אולדריג' הופך לפרי-אייג'נט, אבל הסיכוי שהוא יעזוב את פורטלנד דווקא כשנראה שהם חוזרים למעמד של קבוצת העתיד הוא קלוש, כך שלאב הוא לחלוטין הדג הגדול ביותר במים. חוץ מהשמות הללו, אין אף שחקן טופ 15 בליגה שמסיים חוזה.

תמונה

הם כנראה לא הולכים לשום מקום בקרוב, וזה מותיר את לאב כשם הגדול בפרי-אייג'נסי

הסיבה השנייה היא שלאב לא מרוצה. הוא כבר התבטא בעניין בתחילת העונה שעברה, כאשר דיבר על כך שהוולבס חסכו עליו בנסיון לשמור כסף לחוזה מקסימום שיגיע באיזשהו שלב לריקי רוביו (נגיע גם לזה בהמשך), וקשה להאמין שמאז הרבה השתנה. מינסוטה אמנם ניסתה השנה לחזק את הקבוצה מסביב ללאב כדי לנסות להגיע סוף סוף לפוסט-סיזון, אבל גם כנראה שלאב לא בנוי שיבנו סביבו קבוצה כאשר הוא הכוכב הראשי, וגם כנראה שמינסוטה, שוב, לא עשתה עבודה טובה מספיק בבנייה.

ריקי רוביו, כאמור, היה אמור להיות כוכב המשנה ליד קווין לאב, והוא באמת שחקן וירטואוז עם יכולות מסירה מדהימות, אבל הוא גם בדרך הנכונה להיות אחד הקלעים הגרועים בהיסטוריה של הליגה (קולע פחות מ-35% מהשדה, פחות טוב מגל מקל). מלבד לאב וקווין מרטין גם ככה אף אחד במינסוטה הוא לא קלעי מדהים במיוחד (צ'ייס באדינג'ר עדיין צריך להוכיח את עצמו אחרי שנה של פציעות), ועצם העובדה שקבוצות פשוט יכולות לקחת מטר מרוביו בהחלט לא עוזרת בתחום הזה, לא לאחוזים של רוביו ולא לריווח של המשחק.

מעבר לכך, מינסוטה החליטה להחתים מחדש את ניקולה פקוביץ' בקיץ, שמבחינה התקפית מדובר בהחתמה הגיונית, אבל פקוביץ' הוא לא סנטר שמתאים לשחק ליד לאב בהגנה. שניהם רכים מדי, לא חוסמים, ומגנים על הטבעת ב-58% בממוצע. רק לשם השוואה, אנדראה ברנייאני, לא בדיוק המודל להגנת פוסט משובחת, מגן על הטבעת ב-50%. עוד סיבה לדאגה היא שעד שחשבנו שהוולבס הצליחו לפגוע בדראפט כלשהו עם הבחירה בטריי ברק, הם שלחו אותו ליוטה תמורת שני שחקנים שלא מוכנים לליגה (שבאז מוחמד וגורגוי דיינג) ובעצם פישלו בעוד דראפט (מישהו זוכר את ג'וני פלין? ווסלי ג'ונסון? לא חשבתי שתזכרו).

בנוסף, קווין מרטין הוחתם ל-4 שנים בחוזה שלא נראה שאף קבוצה בליגה חוץ ממינסוטה חשבה לשלם אותו (28 מיליון דולר) וביחד עם ההחתמה של פקוביץ' על לא מעט מרשרשים (60 מיליון ל-5 עונות) והמחויבות לרוביו, זו בגדול הקבוצה של מינסוטה לשנים הקרובות. כשלאב מסתכל סביב ורואה לצידו סנטר שלא מסוגל לשמור ביעילות, שוטינג גארד חלול שמפשל ברגעים מכריעים ורכז שקולע באחוזים של גבינה דלת שומן, למה שהוא יהיה מרוצה?

תמונה

הקבוצה הזו מספיק טובה בשביל שלאב יישאר?

יכול להיות שמינסוטה כן תצליח להשתחל איכשהו לפלייאוף במערב העונה, הם עדיין קרובים ל-50%, היה להם לו"ז קשוח יחסית עד עכשיו ולפי המדד -/+ שלהם בכלל אמור להיות להם מאזן 11-23, כך שאין עוד מה להספיד אותם, אבל התקרה של הקבוצה הזו זה סיבוב ראשון ואין דרך לברוח מזה. אבל זה הסיפור של העונה הזו. בתמונה הגדולה, בטווח הארוך, כל הדרכים של קווין לאב מובילות החוצה ממיניאפוליס. הוא לא ישאר שם אחרי 2015 מכיוון שהאנשים שמנהלים את הקבוצה לא רק שלא השכילו להבין שלאב הוא לא שחקן שאפשר לבנות סביבו קונטנדרית, אלא גם פישלו בדרך בה בנו את הקבוצה סביבו.

ועכשיו השאלה היא מה עושים? בפעם האחרונה שקווין כלשהו החליט לעזוב את הקור של מינסוטה זה היה באחד הטריידים ההזויים בהיסטוריה, בו קווין גארנט עבר לבוסטון תמורת אינסוף שחקנים לא משמעותיים והטימברוולבס נכנסו למרתפי הליגה עד שיצאו עם לאב בבחירה ה-5 של דראפט 2008. כעת, חלון ההזדמנויות שלהם עם לאב עומד להיגמר, והם צריכים להתחיל לתכנן אסטרטגיית יציאה שתוציא להם את המקסימום מהמצב המחורבן שהפרנצ'ייז הזה נכנס אליו. האם זה יהיה חילוף ראש בראש מול בלייק גריפין? אולי טרייד תמורת חופן נכסים כמו הטרייד ההוא של דנבר וכרמלו? מה שכן, אסור למינסוטה להיות נאיביים ולחשוב שלאב לא יעזוב כמו שקליבלנד חשבה בזמנו עם לברון. אסור להם לתת לו ללכת בלי תמורה, והם צריכים להתחיל לחשוב מה הם רוצים לקבל תמורתו ואיך הם רוצים שהקבוצה שלהם תראה ביום שאחרי קווין לאב, כי היום הזה הולך ומתקרב.

פוסט זה פורסם בקטגוריה Uncategorized, עם התגים , , , , , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

14 תגובות על זהו סיפור על סופרסטאר ממורמר

 1. שי אבן-צור הגיב:

  יובל,
  אין לי מושג למה הפסקת לכתוב ב-hoops אבל אני ממש מפציר בך לחזור.
  אתה חסר לי שם ואני בטוח שגם להרבה אחרים.
  בכנות,
  שי

 2. 1supersonics1 הגיב:

  כתבה נהדרת! אין לי כל-כך מה להוסיף, פשוט רציתי שתדע שיש כאן אנשים… (כמובן שאני מצטרף לבקשה של החבר מלמעלה..)

 3. yuvaloz הגיב:

  תודה רבה על המחמאות:)
  אני אנצל את ההזדמנות הזו כדי להסביר מדוע החלטתי להפסיק לכתוב עבור הופס ולהישאר רק פה בבלוג.
  הופס לא היה אתר שהרגשתי בו בבית. אני חושב שהדבר שמעיד על כך יותר מכל הוא שלא הכרתי אותו לפני שהציעו לי לכתוב שם ושסירבתי כשהציעו לי להיות איש צוות. הייתי ממעט מאוד בתגובות, על אחת כמה וכמה בפוסטים שהם לא שלי, לא מתוך אגוצנטריות אלא מתוך העובדה שלא הרגשתי בנח להגיב שם. במובן הזה, התאקל שהיה לי עם מנחם לפני כשבועיים היה סוג של תמריץ שלילי עבורי והחלטתי שאני מעדיף "לחזור למקורות", שאני מעדיף לכתוב במקום שנח לי בו גם אם אין בו הרבה טראפיק.
  אני לא כותב בשביל פרסום, אלא נטו כי אני אוהב NBA, ואני הרבה יותר נהנה לנהל דיונים כאן בבלוג, גם אם יש רק 5 או 6 תגובות לכל פוסט, מאשר שנהניתי לנהל דיונים בהופס (למעט עם דדי, שבאמת היו לנו כמה ויכוחים אפיים). עבור מי שבאמת רוצה לקרוא את הכתבות שלי, לא צריך להחתים דרכון באינטרנט והבלוג שלי זמין בדיוק כמו שכל אתר אחר זמין ברשת, כך שאתם מוזמנים מאוד להגיב כאן, ואם לא, גם רק להיות קורא פסיבי זה אחלה לגמרי.

  סופרסוניקס, אני מודה לך על הפגנת הנוכחות, יש גם פונקציה כזו של סטטיסטיקות בוורדפרס אז אני יודע כמה בדיוק נכנסו לאתר בכל יום וכמה צפו בכל פוסט, כך שגם אם לא מגיבים, אני יודע שלדוגמא, אתמול היו קרוב ל-300 צפיות לבלוג, אבל עדיין כיף שאנשים מגיבים, גם אם זה משהו קצר כמו שכתבת.

  שבוע טוב, ותקופת מבחנים מזוינת לכולם!

 4. יונתן הגיב:

  חבל שעזבת את הופס, לא צריך להתרגש מהשטויות של מנחם.
  כך או אחרת, אמשיך לקרוא באכסניה החדשה/מקורית.

  בהצלחה!

 5. תמיר הגיב:

  אתה מעלה כאן (כרגיל) נקודה מאוד מעניינת לגבי קווין. אני לא כל כך בטוח עד כמה הוא הגורם לזה שהם גרועים בקלאץ' או שההיפך הוא הנכון. כנראה הוא לא כל כך גרוע כפי שאתה מציג אותו.אל תשכח שבקלאץ' הקצב יורד באופן משמעותי והם קבוצה שפשוט לא בנויה לשחק משחק עומד לאורך זמן. הם פשוט לא מספיק אתלטים ולא מספיק מוכשרים. בנוסף, בקלאץ' הוא בטח מתחיל לראות דאבל וטריפל טימים כמעט כל פוזשן ואין לו עם מי לשחק. אני דווקא תמיד מתרשם משפת הגוף שלו ומהגישה שלו שמשדרת בעיקר מחוייבות לניצחון בעוד שכל האחרים נראים שהם נמצאים באיזה סרט רע משלהם שלא קשור לקבוצה. עצם העובדה שהגישה שלו לא מחלחלת מטה לשאר השחקנים מראה שיש בעיה של מנהיגות בקבוצה. גם בנושא הזה הוא כמובן החשוד המיידי, אבל אז אני נזכר בקווין השני ובעובדה שמינסוטה נראתה מאוד דומה גם בתקופה אחרת לגמרי. הניחוש שלי הוא שאולי יש כאן בעיה ארגונית יותר גדולה מסופרסטאר כזה או אחר.

 6. תמיר הגיב:

  אגב, רק בשביל לאזן – אני דווקא מאוד שמח שעזבת את הופס 🙂

 7. yuvaloz הגיב:

  ההשוואה לקווין גארנט כרגע מבוססת נטו על השם הפרטי שלהם. גארנט הוא לטעמי מנהיג מלידה והוא גם הצליח לסחוב את הוולבס על גבו לפלייאוף שנה אחרי שנה, בניגוד ללאב.
  אני חושב שאנחנו צריכים למצוא איזושהי קטגוריה חדשה ללאב, מכיוון שהוא באמת שחקן מדהים באיכויות שלו ומעמיד מספרים מפלצתיים, אבל הוא לא סופרסטאר כמו לברון, קווין דוראנט או קובי ברייאנט (מה שנשאר ממנו לפחות). הוא באיזשהו לבל אחד שנמוך מהחברה האלה וגבוה משאר האולסטארים של הליגה (אנתוני דייוויס (לפחות כרגע), כרמלו אנתוני וכדומה). לטעמי, זו קטגוריה שאפשר לשייך אליה גם את כריס פול. מכונות מספרים ויעילים ברמות פסיכיות, אבל משהו שם עדיין לא ברמה של סופרסטאר אמיתי.

  בנושא אחר לגבי לאב שפחות דיברתי עליו בפוסט, אני רוצה לדבר על כך שיש יותר ויותר שמועות שהוא הולך ללכת ללייקרס בתום החוזה שלו. כמובן שזה הכל באוויר בינתיים ושמועות, אבל הלייקרס תמיד היו טובים בלראות צעד אחד קדימה וכך בעצם בנו את רוב הקבוצות הגדולות שלהם. אני מצפה מהלייקרס להתחיל לבנות קבוצה שתהיה מוכנה עבור לאב ב-2015. הצעד הראשון מבחינתי הוא לעשות טרייד על עומר אשיק, שהוא בניגוד לפקוביץ', רים פרוטקטור רציני שיכול להשלים את לאב בצורה מדהימה. בנוסף, לבחור גארד, רצוי רכז, בדראפט הקרוב. כרגע עם המאזן שלהם יש להם סיכוי ליפול על מרכוס סמארט אולי. חוץ מזה הם צריכים רק למלא את הקבוצה בשחקנים עם חוזים לעונה אחת וב-2015 יהיה להם את קובי בפיירול, אשיק והבחירת דראפט של השנה. זה אמור להשאיר מספיק מקום לחוזה מקסימום ללאב שיגיע לעונה אחרונה עם קובי לפני שהוא פורש. זה יותר מדי חלומות בהקיץ, אבל זה היה כיף לחשוב על זה עכשיו. במיוחד כשהאלטרנטיבה היא ללמוד למבחן בתורת המחירים:)

  • MJ הגיב:

   אני חושב שהלייקרס שראו צעד אחד קדימה כבר לא קיימים. ראינו את זה בהחתמה של דאנטוני ובחוזה של קובי (לא אומר שלא היו צריכים להחתים אותו, אבל בטח שלא בכזה שכר. הוא ירוויח יותר מלברון).
   לגבי אסיק – לא רואה מה יש להם לתת. גאסול? כבר ראינו שזה לא עובד ליד הווארד. בחירות דראפט הם בוודאי שלא יתנו.

   וגם אני מצטרף לאלה ששמחים שעזבת את הופס..

  • תמיר הגיב:

   לא יודע יובל. מבחינתי מנהיגות זה עניין אבסולוטי אבל תפיסה (perception) של מנהיגות זה דבר מאוד חמקמק ומאוד תלוי נסיבות. להזכירך, הקווין שמבחינתך הוא מנהיג מלידה, נתפס כשחקן שלא מסוגל להוביל את הקבוצה שלו אל מעבר לסיבוב הראשון במשך הרבה שנים. דיברו על כך שהוא לא 'רע' מספיק, לא לוקח מספיק על עצמו, לא משחק מספיק בפוסט ו-כן, אפילו תהו האם יש לו את מה שדרוש מבחינת מנהיגות. אגב, גם לברון שמבחינתך הוא כיום בטופ של הטופ של המנהיגים הבלתי מעורערים עבר תקופה לא קלה שבה תהו האם יש לו את זה בקלאץ', האם הוא באמת משפר את השחקנים שלידו, האם הוא יודע לעשות הגנה וכו' וכו'.

   ואני אפילו לא רוצה להתחיל לדבר על הבדלי הכישרון שעברו ליד גארנט (וגם ולברון) במהלך השנים, סם קאסל, צ'ונסי בילאפס, טרל ברנדון, לטרל ספריוול, שרביאק. לעניות דעתי זה עולה בהרבה על מה שעובר/עבר ליד קווין לאב.

   כל מה שאני בא לומר, זה שהתפיסה של הנושא הזה שנקרא מנהיגות של שחקן היא דבר מאוד תלוי נסיבות. אי אפשר לשפוט מנהיגות של שחקנים במנותק מההקשר בו הם פועלים. שים את קווין לאב בלייקרס ואולי נמצא את עצמנו משתפכים בשבחי קור הרוח בקלאץ והמנהיגות האדירה שלו.

   • yuvaloz הגיב:

    אחלה תגובה. אני מסכים בגדול עם מה שאתה אומר, אני רק חושב שגארנט הוכיח את עצמו בסופו של דבר. בעונה היחידה במינסוטה שהיה לו צוות מסייע נורמלי עם ספריוול וקאסל הם הגיעו לגמר המערב ועונה לפני זה הם עפו מול הלייקרס בסיבוב הראשון כי פשוט אי אפשר היה לנצח את הלייקרס בשנים האלה. וזה עוד לפני שאני בכלל מדבר על מה שהוא עשה בבוסטון אחרי שהוא הגיע.
    לגבי לברון, אני לא חושב שהוא מנהיג, לא מלידה לפחות, והפער בין יכולות הכדורסל שלו ליכולות המנהיגות שלו (ע"ע הויכוח המוגזם שלו עם מריו צ'אלמרס במשחק מול אינדיאנה) עדיין גדול, אבל אין ספק שהוא הצטמצם רבות עם השנים ושלברון הפך למנהיג, כך שאני לא מיואש עדיין מלאב, הוא אמנם מתסכל אותי, כי הוא מעמיד מספרים מגוחכים ולא מצליח להגיע לפלייאוף בקונפרנס בו יותר מ-50% מהקבוצות מגיעות לפלייאוף, אבל כמו שאמרת, יכול להיות שבמקום אחר בזמן אחר נדבר אחרת. הלוואי.

 8. יוסי הגיב:

  אחלה פוסט, כרגיל.
  אני דיי חושב שלאב הוא אוברייטד, והמחשבה שצריך לבנות קבוצה כדי לרצות את הוד מלכותו… קצת צורמת לי.
  יובל, איך בדיוק הלייקרס יחתימו את לאב על חוזה מקסימום, כשיש להם את קובי עם חוזה יותר ממקסימום, ואשיק שגם מצפה לשכר בן 8 ספרות?
  אגב, מישהו יכול להסביר איך לעזאזל חוקי השכר לא נוגעים לקובי, שסוגר עכשיו עונה של 30 מיליון וירוויח בשנים הבאות יותר מ-24 מיליון?

 9. yuvaloz הגיב:

  יוסי, זה אפשרי איכשהו. אשיק גם מסיים חוזה ב-2015 כך שללייקרס יהיה רק את החוזה של קובי ועוד חוזי רוקי לא משמעותיים, אז יהיה להם קרוב ל-30 מיליון מתחת לתקרה. גם אם הם יחתימו את אשיק (שוב, הכל היפוטתי פה), עדיין יהיה להם קרוב ל-20 מליון שאמור להספיק כדי להחתים את לאב על מקסימום.
  אבל כמו שMJ אמר, מאז שד"ר באס נפטר, הלייקרס רחוקים מלהיות הפרנצ'ייז הכי גדול בליגה, לך תדע אם זה באמת יקרה.

  • יוסי הגיב:

   נכון, אבל קובי, אשיק ולאב סותמים לגמרי את התקרה. משם זה רק חוזי מינימום, כל שאר ה-12 ברוסטר. לזה התכוונתי כששאלתי איך זה אפשרי. אלה לא שלישיה חסרת אגו שתוריד מהשכר שלה לשחק יחד, וגם לא שלישיה שיכולה למשוך קבוצה של שחקנים שלא שווים הרבה אל גמר הפלייאוף – כן, נו, מיאמי…

   • yuvaloz הגיב:

    קובי אמור לפרוש ב-2016, כך שזה אמור לפנות לך את המקום הדרוש כדי להביא סופרסטאר נוסף לצד לאב (ראסל ווסטברוק?). לגבי כל השאר, זה כבר באמת כל כך היפוטתי שחבל לדון בזה, כשנגיע לגשר נחצה אותו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s